Informacje ogólne

Wydarzenia w ramach IV Forum Ekologicznego będą odbywały się w dwóch hotelach: Marine Hotel***** oraz Diune Hotel*****. Obiekty są oddalone od siebie ok. 200 m. W trosce o samopoczucie oraz zdrowie wszystkich uczestników Forum prosimy o zabranie okryć wierzchnich i parasoli w razie niesprzyjających warunków pogodowych.

W związku z pracami wokół hoteli i utrudnieniami w ruchu drogowym prosimy o możliwie szybkie przybycie na miejsce IV Forum Ekologicznego i zajęcie miejsc parkingowych.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do Recepcji Forum w Marine Hotel lub kontakt telefoniczny, tel. 505 680 510.

Aktualny plan IV Forum Ekologicznego znajduje się na stronie wydarzenia http://forum-ekologiczne.pl/program.

Dzień I

Recepcja Forum znajduje się w Marine Hotel. Każdy uczestnik IV Forum Ekologicznego powinien zgłosić swoje przybycie pracownikom Polskiej Fundacji Ekologicznej oraz odebrać materiały konferencyjne. Rejestracji można dokonać 7 czerwca od godz. 8.00 do godz. 17.00.

Ceremonia otwarcia rozpocznie się 7 czerwca o godz. 17.00 w Marine Hotel w sali GRAND ORKAN i będzie trwała ok. 2 godziny. Prosimy nie wchodzić do sali GRAND ORKAN przed czasem.

Tego samego dnia o godz. 20.00 zapraszamy na uroczysty bankiet, który odbędzie się w sali bankietowej w Diune Hotel. Podczas bankietu obowiązują stroje wieczorowe. Uprzejmie informujemy, że nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji stolików.

Dzień II

8 czerwca część merytoryczna rozpoczyna się o godz. 12.00. Wszystkie panele odbędą się w salach konferencyjnych w Diune Hotel. O godz. 13.30 planowana jest godzinna przerwa na lunch, o godz. 16.00 – półgodzinna przerwa na kawę. Posiłki oraz napoje będą serwowane w restauracji w Diune Hotel.

Drugiego dnia Forum Ekologicznego zapraszamy na wieczorny rejs po Bałtyku. O godz. 19.15 przed Marine Hotel podstawione zostaną autobusy, które o 19.30 ruszą w stronę nabrzeża. Katamaran odpływa o godz. 20.00, rejs będzie trwał ok. 2 godzin. W czasie rejsu na pokładzie odbędzie się kolacja. Na pokładzie nie będzie darmowych napojów, będzie istniała możliwość ich zakupu.

Dzień III

9 czerwca część merytoryczna rozpoczyna się o godz. 11.30 w Diune Hotel. O godz. 13.00 zapraszamy na lunch.

Wydarzenia sportowe

W ramach IV Forum Ekologicznego będą miały miejsca dwa wydarzenia sportowe.

7 czerwca o godz. 17.00 na placu przed Marine Hotel rozpocznie się Ekobieg Kołobrzeg 2017. Udział w biegu jest bezpłatny, dystans – 5 km. Na mecie każdy zawodnik otrzyma ekozestaw. Obowiązują zapisy: http://inetsport.pl/node/add/ekobieg-kolobrzeg-2017

8 czerwca o godz. 10.00 odbędzie się Parada Rowerowa ulicami Kołobrzegu. Paradę poprowadzą Prezydent Miasta Janusz Gromek oraz Agnieszka Rylik. Zbiórka na placu przed Marine Hotel. We wspomnianym hotelu istnieje możliwość zarezerwowania roweru, należy jednak zrobić to dzień wcześniej.